Мітинг громадськості міста щодо євроінтеграційних процесів в Україні

02 грудня в м.Біла Церква відбувся мітинг громадськості міста щодо євроінтеграційних процесів  в Україні.

Міський голова В.Савчук відмітив, що міська влада підтримує обраний курс Президента України В.Ф.Януковича щодо Європейської інтеграції, зазначив, що пріоритетом розвитку держави є європейські цінності. Акцентував увагу на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо пріоритетів зовнішньо-економічних зв’язків України, створення таких  умов життєзабезпечення населення, які б розвивали економіку держави, забезпечували робочими місцями і соціальними гарантіями населення та ін.

Закликав всіх представників політичних партій, громадських об’єднань  обговорювати всі питання, вирішувати всі проблеми демократичним мирними шляхом, дотримуватись стабільності та громадського порядку.

В ході мітингу також виступили голова Всеукраїнського молодіжного об’єднання «Молодь за євроінтеграцію» Ю.Балацький, командир 72-ї окремої механізованої бригади А.Грищенко, керуючий Білоцерківською єпархією Української православної церкви М.Кобулей, настоятель церкви Покрова Божої Матері Української православної церкви Київського патріархату М.Пауков, депутат міської ради Я.Яременко (політична партія «Удар»), депутат міської ради К.Бугайчук (фракція Партії регіонів), депутат міської ради М.Бондаренко (фракція ВО « Батьківщина»), депутат міської ради В.Панасов (фракція ВО «Свобода»), депутат міської ради В.Хмельницький(фракція ВО «Свобода»), голова Білоцерківського міського осередку ВМГО«Молода просвіта» К.Климчук, голова громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради В.Цвіров та інші представники громадськості.

Учасники мітингу прийняли резолюцію щодо підтримки євроінтеграційного курсу України, засудили застосування насильства проти мирних демонстрантів на майдані Незалежності.

З метою дотримання громадської безпеки в місті вирішили створити Комітет громадської безпеки, який очолив міський голова В.Савчук, до складу комітету увійшли представники політичних сил міста. Відкрита «гаряча лінія» для звернень білоцерківців з метою сприяння безпеці громадян – 5-30-30.

В заході взяли участь депутати міської ради, представники громадськості міста та журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 02 грудня 2013 року