Місту потрібні комфортні автостанції

17 листопада в м. Біла Церква відбулася робоча нарада стосовно обладнання в місті автобусних станцій, яку провів керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський.

Керуючий справами відмітив, що місто Біла Церква потребує обладнання зручних та комфортних автостанцій, які будуть забезпечувати умови щодо перевезення пасажирів, як для міських так і для міжміських сполучень. Вищезазначена ідея суттєво розвантажить міські дороги та створить зручні умови для пасажирів громадського транспорту.

В ході наради присутні обговорили наступні питання:

- доцільність створення та обладнання автостанцій перед площею адміністративної будівлі залізничного вокзалу та на масиві Леваневського напроти ПК ВАТ «Росава»;

-  організація напрямків руху транспортних потоків біля запланованих місць автобусних станцій;

- обладнання місць посадки та висадки пасажирів громадського транспорту;

- обладнання стоянок для маршрутних транспортних засобів, які чекатимуть черги на відправку, згідно графіку руху та ін.

В заході взяли участь представники житлово-комунального господарства, управління архітектури та містобудування міської ради, КП БМР «Тролейбусне управління», інвестори та  перевізники.

Опубліковано: 17 листопада 2016 року