Міський турнір «Цікаві шашки» серед вихованців дошкільних навчальних закладів

22 березня 2017 року відбувся третій заключний етап турніру «Цікаві шашки» серед дітей дошкільних закладів м. Білої Церкви, організований управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради та за підтримки дитячо-спортивної  школи “Юність”.

У турнірі взяли участь 48  дітей з 24 дошкільних навчальних закладів міста. Із серйозним, відповідальним підходом змагалися маленькі гравці, виборюючи перемогу. З великим задоволенням, гордістю за своїх дітей уболівали їхні однолітки, батьки та педагоги.

На фіналі міського турніру  “Цікаві шашки” були присутні поважні гості: Настіна О. І. – заступник міського голови; Петрик Ю. Ф. – начальник управління освіти і науки, депутат Білоцерківської міської ради; Чуб  О. В. – завідувач сектору дошкільної освіти управління освіти і науки; Чепурченко В. П. – голова Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки.

Змагання оцінювала суддівська колегія: Корнієнко В. В. – директор комунального закладу Білоцерківської міської ради дитячо-юнацької спортивної школи «Юність», заступник голови Київського обласного відділення Національно-олімпійського комітету України; Чижевська Н. В. – провідний тренер Міністерства молоді та спорту України, майстер спорту України міжнародного класу з шашок, суддя національної категорії, триразова чемпіонка світу з шашок; Семизорова В. В. – методист науково-методичного центру управління освіти і науки.

Турнір складався з 2 етапів (відбіркового та заключного), на кожному з яких  діти грали 6 партій. Для дошкільнят шашковий турнір став справжнім святом, у ході якого вони не тільки змагалися, а й узяли участь у цікавих музично-рухливих іграх з ЇЇ Величністю Шаховою Королевою.

12 вихованців дошкільних навчальних закладів № 1, 2, 6, 8, 12, 15, 18, 19, 20, 31, 34, 35 взяли участь у заключному етапі турніру. За кількістю балів, набраних учасниками фінальної гри, та за рішенням суддівської колегії переможцями турніру стали: І місце Акшенцев Олександр – вихованець дошкільного навчального закладу № 2, ІІ місце Сорокотяг Олександр – вихованець дошкільного навчального закладу № 12, ІІІ місце Чернищук Єлизавета – вихованка дошкільного навчального  закладу № 35.

Усі учасники турніру отримали подарунки та кубки від депутата Білоцерківської міської ради, начальника управління освіти і науки Петрика Ю.Ф., дипломи, медалі та подарунки від Київського обласного відділення національно-олімпійського комітету України та депутата Білоцерківської міської ради Поліщука Д. А.

Міський турнір «Цікаві шашки» серед вихованців дошкільних навчальних закладів

Опубліковано: 22 березня 2017 року