Міський голова провів традиційний прийом громадян

18 січня відбувся черговий прийом громадян міським головою Геннадієм Диким, в на який  зі своїми зверненнями  записалося 18 осіб.

Серед актуальних питань, що турбували білоцерківців були: питання  нарахувань за спожиті житлово-комунальні послуги, призначення розміру субсидій, допомоги на  встановлення газових лічильників, проведення ремонтів в квартирах та реконструкції мереж відведення дощових вод в деякий багатоквартирних будинках,  отримання житла.

Ряд жителів міста звернули увагу міського голови на необхідність благоустрою певних вулиць та очистку  тротуарів від снігу та ін.

Щодо вирішення піднятих питань управлінням і відділам міської ради Геннадієм Диким були дані відповідні доручення.

Нагадуємо що особистий прийом громадян міським головою проводиться кожну першу і третю середу місяця у відділі звернень громадян за адресою: м. Біла Церква, Торгова площа, 6.

Записатися на прийом можна у відділі звернень громадян або попередньо зателефонувавши за номером  5-36-64.

Опубліковано: 19 січня 2017 року