Міський голова провів особистий прийом громадян

11 грудня  міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий провів черговий прийом громадян.

На прийом з низкою питань – як загальногромадських, так і особистих записалося 13 білоцерківців.

Серед піднятих питань такі: необхідність ремонту покрівлі будинку на бул. Олександрійському, 44; ремонт дороги на вул. Партизанська; розгляд можливості проведення каналізаційних мереж на вул. Узинська.

Обговорили доцільність облаштування в Білій Церкві вуличного радіо.

Також громадяни зверталися з проханням урегулювати спори із сусідами щодо земельних питань, жителі провулку І.Франка висловилися проти встановлення МАФу поблизу їхнього будинку та ін.

Усім громадянам, які прийшли на прийом до Геннадія Дикого, було надано роз’яснення. Відповідним службам міський голова дав доручення щодо вивчення та розгляду можливості вирішення піднятих питань.

Нагодуємо, що записатися на особистий прийом громадян можна у відділі звернень громадян, який знаходиться за адресою – м. Біла Церква, Торгова площа, 6, або за тел. 5-36-64.

Опубліковано: 12 грудня 2019 року