Міський голова провів особистий прийом громадян

01 лютого міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий,  провів черговий особистий прийом громадян, на який записалося 17 білоцерківців.

Питання, з якими зверталися жителі міста, стосувалися загально-громадських та особистих питань.

Так, у декількох осіб були  прохання щодо сприяння виділення їм житла, допомоги в ремонті помешкань, роз’яснень по нарахуванням за спожиті комунальні послуги.  Білоцерківці також звернулися з питанням щодо створення ОСББ, проханням надати матеріальну допомогу та ін.

Також жителі міста підняли ряд питань щодо функціонування деяких громадських організацій, дотримання санітарно-технічних норм магазинами, які знаходяться в багатоквартирних будинка тощо.

Всім громадянам, які звернулися до Геннадія Дикого, надано роз’яснення. Відповідним службам  були дані доручення щодо їх вирішення.

Нагадуємо!

Відділ звернень громадян знаходиться за адресою - м.Біла Церква, Торгова площа, 6.

Попередній запис на прийом здійснюється у відділі або за тел. 5-36-64.

Опубліковано: 02 лютого 2017 року