Міський голова - про ситуацію в Білій Церкві станом на 30 травня

Шановні білоцерківці!

У інфекційному відділенні міської лікарні №3 знаходяться наразі 13 хворих (з них 12 білоцерківців), усі з підтвердженим діагнозом COVID-19.

На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходяться 17 хворих. Під наглядом сімейних лікарів - 99 контактних Вчора було виписано двоє пацієнтів, що вже одужали один з них білоцерківець.

На жаль за минулу добу ми маємо продовження сумної статистики з коронавірусу.

Померла мешканка Білої Церкви, жінка 58 років.

П'ять днів лікарі боролися за її життя, проводилось повноцінне лікування та киснева терапія, але при поступленні до лікарні в неї вже була значна площа ураження легень і організм не зміг здолати хворобу.

Тому хочу ще раз вас закликати, бережіть себе, не зволікайте зі зверненням до лікаря! Якщо ви маєте симптоми (підвищена температура, ускладнене дихання, сухий кашель) негайно самоізолюйтесь і зверніться до сімейного лікаря, або до центрів первинної медико-санітарної допомоги за телефонами 6-03-12, 5-16-32.

Обов'язково дотримуйтесь карантинних норм у громадських місцях, а якщо бачите порушення телефонуйте до поліції 102 чи до Муніципальної варти 096-305-00-02.

Прості речі рятують життя. Будьте здорові.

Опубліковано: 01 червня 2020 року