Міський голова зустрівся з членами координаційної ради громадських організацій соціального спрямування

23 квітня міський голова Білої Церкви В.Савчук зустрівся з членами координаційної ради громадських організацій соціального спрямування при міському голові.

Міський голова В.Савчук поінформував присутніх про основні напрямки роботи міської влади щодо соціального захисту малозахищених категорій білоцерківців, відмітив важливе значення співпраці міської влади та громадськості щодо вирішення ряду проблемних питань функціонування громадських організацій соціального спрямування.

Заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради Т.Велігорська ознайомила присутніх з проектом рішення міської ради «Про затвердження Програми фінансової підтримки ветеранських організацій та громадських організацій соціального спрямування міста Біла Церква на 2013-2018 роки»,зазначила ,що на виконання рішення виконавчого комітету міської ради №102 від 26.03.2013р. в рамках підготовки проекту даної Програми було проаналізовано використання приміщень,обсяги займаних площ,споживання комунальних послуг ветеранськими організаціями та громадськими організацій соціального спрямування в м.Біла Церква.

Учасники наради обговорили основні положення даного проекту рішення міської ради, зокрема зупинилися на питаннях щодо механізму надання фінансової підтримки, порядку використання коштів місцевого бюджету на реалізацію даної програми, відмітили необхідність систематизації проведення розрахунків за комунальні послуги, телефон тощо.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, начальник управління соціального захисту населення міської ради Г.Мельніченко, журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 23 квітня 2013 року