Міський голова В.Савчук відвідав учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

24 квітня міський голова Білої Церкви В.Савчук, в рамках проведення заходів у зв’язку із 29-річницею аварії на Чорнобильській АЕС, відвідав учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, інвалідів І групи, які втративши здоров’я, перебувають в тяжкому фізичному стані.

Зокрема, міський голова відвідав ліквідаторів М.Резніка, В.Животовського та О.Осадчу, які в 1986р. брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Міський голова В.Савчук висловив ліквідаторам слова вдячності за їх особистий  внесок  в ліквідацію наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  побажав  їм міцного здоров’я та вручив продуктові набори.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради Т.Велігорська, голова Білоцерківської міської громадської організації інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля М.Романиця та ін.

Опубліковано: 24 квітня 2015 року