Міський голова привітав нашу землячку Світлану Чернявську з перемогою на чемпіонаті Європи

У Тірані (Албанія) завершилися змагання серед жінок в суперважкій вазі в рамках чемпіонату Європи з важкої атлетики, де всі три золоті медалі – в ривку, поштовху і двоєборстві завоювала білоцерківчанка Світлана Чернявська.

Міський голова Савчук В.П. привітав Світлану із здобуттям нагород найвищого гатунку.

«Білоцерківці уважно спостерігали за  перебігом подій на визначному європейському форумі і стали свідками вашого успіху, що засвідчив фізичну і моральну підготовку та високий професіоналізм.  Ваша яскрава перемога має велике значення для продовження білоцерківськими атлетами славних спортивних традицій  на світових та  європейських аренах. Впевнений, що і особисто для Вас, цей здобуток є гарним стартом  у  новому олімпійському чотириріччі і додасть оптимізму та впевненості в своїх силах задля зросту майстерності.

Висловлюю щиру подяку тренерами Стьопенку Андрію Петровичу та Сліпченку Сергію Івановичу. Бажаю  міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових спортивних звершень»,- йдеться у вітанні Василя Петровича Савчука  Світлані Чернявській.

Опубліковано: 16 квітня 2013 року