Міський голова Геннадій Дикий провів презентацію транспортної реформи

13 квітня міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий провів презентацію Концепції розвитку пасажирського транспорту міста Білої Церкви на 2016-2020 р.р.

Дана Концепція неодноразово обговорювалася представниками підприємств-перевізників, громадських організацій. Пропозиції та зауваження, які висловлювалися опрацьовані та внесені до документу.

12 квітня Концепція розвитку пасажирського транспорту міста Білої Церкви на 2016-2020 р.р. була погоджена членами виконавчого комітету міської ради.

Сьогодні, під час презентації, представниками громадськості були підняті питання щодо функціонування єдиного диспетчерського центру, запровадження електронного квитка, конкурсних умов для перевізників на міські маршрути загального користування, оновлення рухомого складу, розгляду можливості будівництва комплексного транспортного вузла пасажирських перевезень та ін.

«Завданням міської влади є проведення  транспортної реформи таким чином, щоб в першу чергу забезпечити якісне надання послуг для громади. Також пріоритетом є збереження та розвиток комунального транспортного підприємства, яким є тролейбусне управління. Цей вид транспорту по-перше екологічний, по-друге, такий, що забезпечує пільгове перевезення мешканців Білої Церкви.- зазначив міський голова Геннадій Дикий.- Разом з тим, ми маємо дбати і про перевізників, зберегти робочі місця водіям -білоцерківцям».

Концепція розвитку пасажирського транспорту міста Білої Церкви на 2016-2020 р.р.  буде подана на затвердження депутатами на чергове засідання Білоцерківської міської ради.

Опубліковано: 13 квітня 2016 року