Міський голова Білої Церкви В.Савчук привітав з 90-річчям учасника бойових дій в роки Другої світової війни

13 липня міський голова Білої Церкви В.Савчук привітав з 90-річчям учасника бойових дій в роки Другої світової війни, почесного голову міської ради Організації ветеранів України мікрорайону №2 С.Гусєва.

Міський голова подякував ветерану за багаторічну самовіддану працю, незламність перед воєнним лихоліттям та труднощами післявоєнного періоду. Зазначив, що сьогоднішнє покоління має пам’ятати про героїзм воїнів, виявлений під час Другої світової війни. Наголосив, що такі ветерани, як Сергій Павлович є прикладом патріотизму для молоді.

Міський голова В.Савчук побажав ветерану міцного здоров’я, мирного неба та вручив вітальну адресу, матеріальну винагороду і квіти.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, в.о. начальника управління соціального захисту населення міської ради Т.Велігорська, представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 13 липня 2015 року