Міський фестиваль зимових видів спорту серед учнів ДЮСШ

25 грудня в м.Біла Церква був проведений Міський фестиваль зимових видів спорту серед учнів ДЮСШ, присвячений Новому року.

Міський голова Г.Дикий привітав присутніх з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, поінформував про основні напрямки розвитку фізичної культури та спорту в місті, зокрема, зупинився на необхідності  покращення матеріально-технічного забезпечення дитячо-юнацьких спортивних шкіл, розвитку професійного, дитячого спорту, зазначив, що фізична культура і спорт відіграють важливу роль у здоров’ї, вихованні та повноцінному розвитку особистості.

Присутні мали змогу переглянути новорічну казку на льоду «Буратіно в країні чудес».

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради М.Антонюк, начальники ряду управлінь та відділів міської ради , представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 25 грудня 2015 року