Міська влада розглянула один із видів транспортних засобів який потенційно може експлуатуватися в Білій Церкві

20 березня 2018 року, 17:35
Поділитися

20 березня у Білій Церкві представники міської влади зустрілися із керівництвом Київської компанії ТОВ «Скайвелл Україна», яка є  дистриб’ютором електроавтобусів.

 

У рамках програми «Еко Сіті», яка розроблена КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви», міська влада вивчає варіанти залучення різних видів транспорту на пасажирські маршрути загального користування. Представники запрошеної команії ТОВ «Скайвелл Україна» презентували 2 види електроавтобусів, орієнтовна вартість одного від 3 млн грн (пасажиромісткість 37 чол.), а іншого – від 6,5 млн грн (пасажиромісткість 61 чол.). Варто зазначити, що при функціонуванні дані транспортні засоби споживають електроенергію - 2,48 грн/км та 2,57 грн/км відповідно.

 

Представники компанії розповіли про технічні характеристики та запросили міського голову Геннадія Дикого і його заступника Олександра Поляруша випробувати можливості одного із транспортних засобів особисто, здійснивши ознайомчу поїздку на ньому. Представники влади ознайомились з тим, як машина може бути пристосований до нашого міста, адже його довжина 12 метрів. Електроавтобус також оглянули спеціалісти КП БМР «Тролейбусне управління» в особі начальника Володимира Вахнія, майстрів підприємства та інженерної служби.

 

Переваги такого транспорту у тому, що для його використання не потрібно будувати контактну мережу, підстанції. Його використання дозволить економити кошти завдяки завдяки тому, що зарядка здійснюватиметься вночі, відповідно буде розраховуватись за нічним тарифом. Додатково було проведено розрахунок вартості переїзду цього автобусу з Києва до Білої Церкви і визначено, що це коштувало 66 грн за 100км.

 

Сьогодні міська влада розглядає можливість співпраці із Київською обласною радою, а також із народними депутатами України по даній програмі «Еко Сіті».

Міська влада розглянула один із видів транспортних засобів який потенційно може експлуатуватися в Білій Церкві