Міська молодіжна акція-конкурс «Чистий берег» на краще впорядкування прибережної смуги р. Рось

Акція-конкурс «Чистий берег» щорічно проводиться в рамках міських заходів до дня довкілля спільно з відділом у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради в рамках двомісячника санітарної очистки та благоустрою міста. За результатами роботи 4 групи учасників, які краще виконають поставлене завдання, будуть відзначені подяками відділу у справах сім`ї та молоді та цінними подарунками.

Комісією були відзначені окремі активні учасники заходу.

11 квітня в молодіжному екологічному заході взяли участь понад 400 студентів з 10 вищих вищих навчальних закладів міста:

(р-н церкви Київського патріархату):

- Білоцерківського інституту економіки та управління вищого навчального закладу -«Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»;

- Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну;

- Комунального вищого навчального закладу «Білоцерківський медичний коледж»;

- Комунального закладу «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»;

- Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету;

- Державного вищого навчального закладу «Білоцерківський механіко-енергетичний технікум»;

- Білоцерківської філії Міжрегіональної Академії управління персоналом;

(р-н вул. Заярська):

- Білоцерківського національного аграрного університету;

- Білоцерківського технічного коледжу Товариства сприяння обороні України;

- Білоцерківської філії національної академії статистики, обліку та аудиту;

Для участі в заходах по благоустрою міста запрошено також молодіжні громадські організації, молодь міста.

Опубліковано: 13 квітня 2012 року