“Ми повинні турбуватися про кожну дитину, бо вони наше майбутнє”

Про це під час прямого ефіру на радіо "Ера" повідомив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк.

Хорошу традицію щодо оздоровлення дітей Київщини на о. Крит започатковано ще в травні минулого року. Близько півтисячі щасливців, які досягли високих результатів у спорті, мистецтві та навчанні мали змогу оздоровитися та відпочити у Греції.

Як зазначив голова Київської ОДА надалі число дітей з області, які будуть оздоровлюватися на Криті поступово збільшуватиметься.

- Ми повинні турбуватися про кожну дитину, бо вони наше майбутнє. Сьогодні держава створює всі сприятливі умови для всебічного розвитку молоді. В рамках Президентської ініціативи «Діти - майбутнє України» досягнуто домовленість з губернатором острова Крит паном Ставросом Арнаутакісом щодо відпочинку українських дітей, - зазначив Анатолій Присяжнюк. - У цьому році перша група дітей, які прославили Київщину (переможці олімпіад та спортивних змагань), поїде на відпочинок відразу після закінчення навчального року, а заїдзи груп триматимуть впродовж літніх канікул.

Прес-служба Київської облдержадміністрації

Опубліковано: 19 квітня 2013 року