Масниця прийшла – зиму провела!

Незабутнє святкове дійство відбулося 10 березня у м. Біла Церква на території Парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. Мешканці та гості міста відзначали свято Масниці.

З метою популяризації здорового способу життя і залучення різновікових груп людей до систематичних занять спортом та рухової активності в місцях масового відпочинку під час проведення народних дійств та обрядів Масниці, відбулись масові спортивні змагання з нагоди проводів зими. Дані заходи було організовано у відповідності з календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради та  КЗ БМР «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на 2019 рік.

Програма змагань була насичена розважальними конкурсами для дітей, студентської молоді, веселими розвагами для дорослих. Усі учасники заходу, «і старі, й малі, та у розквіті літ» мали добрий настрій та бадьорий вигляд. А глядачі та організатори отримали задоволення від видовищних змагань. 

Всі бажаючі могли взяти участь у конкурсах та змаганнях спортивної програми: «попади у ціль», «козацькі бійки», «намотаймо швидше», стрибки зі скакалкою, перетягування канату. Змагання відбулись в дружній атмосфері любителів здорового способу життя. Всі учасники конкурсів та змагань отримали солодкі призи від організаторів.

У спортивних змаганнях взяли участь студенти навчальних закладів міста: Білоцерківський коледж сервісу та дизайну (директор - Алла Степура), Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту (директор- Лариса Микитюк), Державний навчальний заклад «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» (директор- Василь Жила), Державний професійно-технічний навчальний заклад «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» (директор - Олександр Тільний), Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський медичний коледж» (директор - Володимир Фуголь), Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» (директор - Андрійович Ружицький).

Команди студентів змагалися у перетягуванні канату, стрибках зі скакалкою, та інших спортивних конкурсах.

У конкурсі «протягування канату» місця серед команд навчальних закладів розподілились таким чином:

-серед хлопців:

I місце виграв Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський медичний коледж»;

II місце виборов Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту;

III місце посів Державний навчальний заклад «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича».

- серед дівчат:

I місце виграв Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»;

II місце виборов Білоцерківський коледж сервісу та дизайну;

III місце посів Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський медичний коледж».

Нагородження переможців та призерів змагань провела начальник управління з питань молоді та спорту міської ради Інна Паливода.

Команди були нагороджені кубками та дипломами КЗ БМР «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також отримали подарунки від мецената – підприємства «Маршалок» (власник- Вадим Маршалок). Команди переможців та призерів отримали по великій коробці з тістечками та печивом.

Узмаганні з влучності «попади у ціль» найкращий результат показали: серед хлопців студент ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» Березовський Віталій, серед дівчат представниця КВНЗ КОР «Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу» Індик Анастасія.

У стрибках зі скакалкою найкращими стали: серед хлопців представник КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Олійник Анатолій, серед дівчат студентка Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну Тарасюк Лера.

Вітаємо нашу молодь міста з святом і добрим стартом в новому сезоні активного дозвілля і зичимо їм нових перемог та досягнень.

На завершення хотілося відмітити, що висока роль в масовому спорті з дітками шкільного віку та студентською молоддю нашого міста в системі фізичного виховання населення, є найважливішим осередком та пріоритетним завданням КЗ БМР «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а організація активного дозвілля ведеться на високому рівні, про що свідчать результати змагань та позитивні відгуки учасників заходу.

Масниця прийшла – зиму провела!


Опубліковано: 12 березня 2019 року
Поділитися