МАН – простір можливостей!

08 липня у Білій Церкві дипломами та медалями були нагороджені переможці регіональних етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Найкращі представники територіальних відділень Малої академії наук України – переможці регіональних етапів конкурсу-захисту беруть участь у фінальному ІІІ етапі конкурсу-захисту в м. Києві. Загалом конкурс-захист відбувається в 65 секціях 12 наукових відділень майже за всіма напрямами природничих, гуманітарних і суспільних наук.

14-16 травня 2021 року відбувся заключний етап конкурсу Малої академії наук України, у якому в складі команди Київською області брали участь 16 учнів та вихованців закладів освіти нашого міста. Серед 30 призових місць, які здобула Київщина, 12 перемог вибороли юні науковці Білої Церкви, а це 40% обласного складника!!!

Міський голова Геннадій Дикий привітав юних науковців з високими досягненнями та зазначив: «Ми надзвичайно пишаємося вами  і горді, що Біла Церква має таких талановитих дітей – переможців Всеукраїнських наукових конкурсів.

Бажаю тим, хто закінчує навчання – вступити у ті учбові заклади, про які мрієте, а тим хто продовжує – вірте в себе, працюйте над собою і неодмінно досягнете мети. Дякуємо і вашим вчителям та батькам, що навчили та виховали вас. Ви молодці! Ви чудові і ви – найкращі!»

Начальник управління освіти і науки міської ради Юрій Петрик: «Приємно, що у Білій Церкві є такі талановиті учні. Шлях, який ви пройшли разом з вашими наставниками є нелегким, велика підтримка була і від вчителів і від батьків.  Результат, який показали білоцерківські учнів надихає на те, що ми маємо хороших здібних дітей і гарних вчителів.  Ваші перемоги – це комусь шлях у майбутнє – допомога при вступі у ВУЗи,  комусь –  призначення стипендій Президента України, голови Київської обласної державної адміністрації, міського голови, а хтось отримав цінні подарунки.

Бажаю вам реалізуватися в житті, щоб всі досягнення, які здобули працюючи над темою МАН стали змістом вашого життя і подальшої наукової роботи у ВУЗі».

Отож, вітаємо наших юних дослідників та їхніх наукових керівників, а саме:

І місце

Кабатов Тимур, учень 10 класу БСШ №9 з поглибленим вивченням іноземних мов, секція "Англійська мова", науковий керівник Шишко І.П.

ІІ місце

Ільницька Валерія, учениця 10 класу БНВО "Перша Білоцерківська гімназія", секція "Французька мова", науковий керівник Хмельницька І.В.

Снігур Аліса, вихованка ЦПО "Соняшник", секція "Археологія", науковий керівник Гаврилюк В.Ю.

Повзун Олександр, учень 11 класу БСПМШ №16 імені М.О. Кириленка, секція "Електроніка та приладобудування", науковий керівник Гаркуша О.І.

ІІІ місце

Кравець Дмитро, учень 10 класу БЗШ №6, секція "Журналістика", науковий керівник Омельченко Т.В.

Геращенко Даніїл,  учень  11  класу  БСПМШ №16 імені М.О. Кириленка,  секція  "Історія  України",  науковий  керівник  Потильчак С.Й.

Шквира Юлія, учениця 10 класу БНВО "Ліцей-МАН", секція "Історичне краєзнавство", науковий керівник Бурлака С.І.

Якименко Юлія, вихованка ЦПО "Соняшник", секція "Етнологія", науковий керівник Гаврилюк О.М.

Зелена Вікторія, учениця 10 класу БЗШ №21, секція "Гідрологія", науковий керівник Мельник Л.М.

Климчук Олександр, учень 10 класу БЗШ №6, секція "Ботаніка", науковий керівник Сабадин В.Я.

Михайлюк Дмитро, учень 10 класу БСШ №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов, секція "Хімія", науковий керівник Кушнір І.М.

Григорчук Олександра,  учениця  10  класу  БЗШ №17,  секція  "Екологія", науковий  керівник  Злочевська Н.О.

Дипломами учасників фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України нагороджено:

Писаренко Євгенію, ученицю 9 класу БЗШ №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова, секція «Літературна творчість», науковий керівник Попова Л.В.

Погребняк Поліну, ученицю 10 класу БСШ №9 з поглибленим вивченням іноземних мов, секція «Німецька мова», науковий керівник Філіпович Л.І.

Беженар Юлію, ученицю 11 класу БНВО «Ліцей-МАН», секція «Астронгомія та астрофізика», науковий керівник Грушник О.І.

Бицюру Артема, учня 11 класу БСШ №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов, секція «Педагогіка», науковий керівник Іванченко Н.П.

Пишаємося нашими юними науковцями та бажаємо нових перемог!

МАН – простір можливостей!


Опубліковано: 08 липня 2021 року
Поділитися