Лікарні готові до роботи на випадок ескалації агресії з боку Росії

21 лютого міський голова Геннадій Дикий провів робочу нараду з керівниками комунальних некомерційних підприємств – лікарняних закладів Білоцерківської міської територіальної громади, під час якої було обговорено готовність установ до функціонування у разі початку військових дій через вторгнення Росії до України.

Зокрема, обговорили вже проведені заходи щодо безперебійного постачання хворих електроенергією, питною та технічною водою, забезпечення теплопостачанням.

Також було проконтрольовано наявний запас першочергових лікарських засобів та перев’язувальних матеріалів.

Окремо було піднято питання готовності до функціонування сховищ  у лікарнях, планів евакуації хворих, забезпечення  роботи транспортних засобів та  загальної  злагодженої роботи лікарень у такий період.

Варто наголосити, що всі лікарні  готові, всі роботи проведені, лікарськими засобами забезпечені. Лікарні мають генератори та запас пального до них.

Міський голова перевірив стан сховища  КНП БМР "Білоцерківській міській лікарні №2", воно має відмінний стан.

У нараді взяла участь перший заступник міського голови Інна Новогребельська, начальник управління охорони здоров’я міської ради Юрій Кух.

Лікарні готові до роботи на випадок ескалації агресії з боку Росії

Опубліковано: 21 лютого 2022 року