«Круглий стіл» щодо організації гуманітарної допомоги військовослужбовцям 72-ї окремої механізованої бригади

05 серпня в м.Біла Церква відбувся «круглий стіл» щодо організації гуманітарної допомоги військовослужбовцям 72-ї окремої механізованої бригади.

Міський голова В.Савчук поінформував присутніх про роботу міської влади щодо забезпечення військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході країни, необхідними засобами захисту, матеріально-технічним оснащенням, продуктами харчування та ін.

В ході заходу присутні обговорили важливість організації волонтерської підтримки військовослужбовцям та передали представникам бригади технічну та гуманітарну допомогу, необхідне обладнання,одяг та продукти харчування.

В роботі «круглого столу» взяли участь голова Асамблеї національностей України Р.Тагієв, голова Всеукраїнського благодійного фонду «Заради тебе» Ю.Гольденберг, представники 72-ї окремої механізованої бригади, національно-культурних товариств Київської області та міста.

На заході були присутні заступник міського голови М.Антонюк, журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 06 серпня 2014 року