«Круглий стіл»

15 квітня  в м.Біла Церква відбувся «круглий стіл» з питань профілактики онкозахворювань у жінок.

В ході заходу начальник управління охорони здоров’я міської ради А.Рогов наголосив на актуальності даного питання, оскільки онкологічні захворювання є однією із причин підвищення смертності жителів міста. Акцентував увагу, що успіх у лікуванні даних захворювань залежить від своєчасності їх діагностування.

В ході засідання «круглого столу» присутні ознайомилися із статистикою онкологічних захворювань у жінок, зокрема, із захворюваннями молочної залози. Обговорили причини виникнення даних захворювань, методи та умови результативного лікування,  зупинилися на заходах щодо попередження утворення злоякісних пухлин.

Присутні були поінформовані, що в Білій Церкві під патронатом міського голови В.Савчука та за  підтримки народного депутата України В.Чудновського почав діяти соціальний проект  «Здорова жінка – надійне майбутнє». В рамках  соціального проекту білоцерківські жінки  матимуть змогу пройти висококваліфіковане обстеження  на сучасному обладнанні, яке розміщено на базі комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський обласний  онкологічний диспансер». Вартість  обстеження на даному мамографі становить 250 грн. Крім цього, для малозахищених верств населення  передбачено обстеження за спеціальною вартістю - 150 грн.

В засіданні «круглого столу» взяли участь депутат міської ради О.Ліневич, головний лікар комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський обласний  онкологічний диспансер» Я.Колесник,  завідувач міською жіночою консультацією  Л.Мироняк, координатори соціального проекту «Здорова жінка – надійне майбутнє» Л.Білецький, О.П’ятенко, представники міських громадських організацій, які опікуються онкохворими жінками та ін.

На заході були присутні представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 16 квітня 2013 року