Крок до досяжності адмінпослуг

З 11 січня 2017 року Адміністратори ЦНАП, які раніше здійснювали прийом громадян з питань реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання та видачі довідок (Ф3, Ф204 і т.д.) в приміщенні ЖЕК №1 по вул. Підвальна, 28 - зараз знаходяться в приміщення ЖЕК №6 за адресою: Торгова площа, 11.

Рішення про зміну місця розташування віддаленого офісу було прийнято для забезпечення більш зручних умов обслуговування мешканців. Нове місце краще відповідає вимогам забезпечення крокової досяжності адміністративних послуг мешканцям та знаходиться у безпосередній близькості до зупинок громадського траспорту. Крім того, відремонтоване приміщення, де тепер здійснюється прийом, має більшу площу, що дозволяє зробити обслуговування мешканців більш ефективним, а  умови праці адміністраторів комфортнішими.

Більш детальну інформацію про ЦНАП можна знайти на сайті: www.cnap.bc-rada.gov.ua

Крок до досяжності адмінпослуг

Опубліковано: 01 лютого 2017 року