Конгрес місцевих та регіональних влад

16 жовтня відбулося розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням керівника Офісу Президента Андрія Єрмака.

Захід відбувся за участі спеціального представника США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер, голови Верховної Ради Руслана Стефанчуки, голови Уряду Дениса Шмигаля, народних депутатів України, очільників органів виконавчої влади. Серед запрошених гостей – дипломати іноземних країн та представники міжнародних організацій та посли України за кордоном.

Чергове засідання Президії було присвячено питанням Київської області, яку представили начальник обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, члени Конгресу від Київщини – керівники 69 територіальних громад області. Білоцерківську міську територіальну громаду представляв заступник міського голови Василь Морський.

Розширений формат засідання Президії передбачає можливість прямого діалогу центральної влади, представників місцевого врядування та жителів громад.

Йшлося про розробку проектно-кошторисної документації відновлення житла, реалізацію програми відновлення зруйнованих приватних будинків, виплати відповідних компенсацій постраждалим власникам, розмінування територій.

Детальніше на сайті Конгресу: https://www.congress.gov.ua/pytanniam-kyivshchyny-prysviatyly-cherhove-rozshyrene-zasidannia-prezydii-konhresu-pid-holovuvanniam-andriia-yermaka/.

Конгрес місцевих та регіональних влад

Опубліковано: 17 жовтня 2023 року