Конференція міської громадської організації Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій

16 квітня в м.Біла Церква відбулася конференція міської громадської організації Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних Сил  та учасників бойових дій.

Учасники конференції обговорили інформацію про діяльність організації за період 2010-2012рр., заслухали звіт голови контрольно-ревізійної комісії та обрали раду організації в кількості 13 осіб.

В ході конференції присутні обрали головою Білоцерківської міської громадської організації Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних Сил  та учасників бойових дій – І.Кузьменка.

В засіданні конференції взяв участь заступник голови Київської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій Л.Шимко.

Опубліковано: 16 квітня 2013 року