Командно-штабне навчання

30 вересня в м.Біла Церква відбулося командно-штабне навчання  з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області та її ланок на тему: „Порядок організації протидії загрозам і ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій в умовах осінньо-зимового періоду 2014-2015 років та можливого вчинення терористичних актів“.

В ході навчання присутні обговорили питання щодо ліквідації наслідків, у разі виникнення аварійної ситуації, на тепловій магістралі «ТЕЦ-місто»(м.Біла Церква).

Учасники навчання наголосили на важливості розробки відповідного плану дій служб міста для запобігання можливого виникнення аварійних ситуацій, акцентували увагу на необхідності підготовки матеріально-технічних засобів для ліквідації можливої аварійної ситуації та зупинилися на питанні  своєчасного оповіщення населення про небезпеку і шляхи евакуації.

В ході навчання  був опрацьований план дій підприємств, установ, організацій усіх форм власності при змодельованій надзвичайній ситуації, відпрацьовано механізм роботи міської влади та цивільної оборони міста щодо ліквідації наслідків, у разі виникнення аварійної ситуації, на тепловій магістралі «ТЕЦ- місто».

В заході взяли участь заступник голови Київської обласної державної адміністрації О.Корбан,  директор департаменту з питань цивільного захисту населення та ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Київської облдержадміністрації М.Сек, заступник міського голови В.Гнатюк, голови постійних комісій з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрацій та міських рад Київської області,журналісти регіональних та місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 01 жовтня 2014 року