Київському обласному центру екстреної медичної допомоги передано ще 10 нових автомобілів

14 травня Голова Київської ОДА вручив ключі від десяти повністю обладнаних спеціальним устаткуванням автомобілів співробітникам Київського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Нові машини отримали Богуславська, Броварська, Бучанська, Вишнівська, Кагарлицька, Макарівська, Обухівська та Сквирська підстанції екстреної медичної допомоги. Це вже друге оновлення автопарку обласного центру екстреної медичної допомоги. Раніше цього року заклад отримав 40 нових машин. У червні центр має отримати ще 8 нових мікроавтобусів.

Як зазначив Володимир Шандра, в умовах обмеженого фінансування необхідно вибирати пріоритети, одним з яких є забезпечення медичної допомоги для громадян. Також він зазначив, що ремонт старих авто є нерентабельним, а при таких навантаженнях і станом доріг машини швидко відпрацьовують свій ресурс.

«На сьогодні, третину автопарку обласного центру екстреної медицини складатимуть нові машини. Це дасть можливість забезпечити мешканців області якісною медичною допомогою, покращити рівень обслуговування. Оскільки, екстрена допомога працює 24 години на добу, увесь рік, незважаючи на погодні умови чи інші фактори, то й автопарк необхідно вчасно оновлювати», - наголосив очільник Київщини.

Прес-служба Київської облдержадміністрації

Опубліковано: 15 травня 2014 року