Капела бандуристів – призери Всеукраїнського конкурсу

Засідання сесії  Білоцерківської міської ради цього разу розпочалося по-особливому. Гімн України прозвучав урочисто та красиво у виконанні капели бандуристів.  Це спільний проект Білоцерківської загальноосвітньої школи №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов та Білоцерківської школи мистецтв №5. Керівником проекту є Наталія Коваль.
Колектив  виборов почесне друге місце на Всеукраїнському конкурсі на найбільш оригінальне виконання Гімну України «Ми – майбутнє». На конкурсі Гімн України звучав українською, болгарською, польською та російською мовами, які вивчаються в школі.

Міський голова Геннадій Дикий  відзначив високе творче досягнення школярів міста і їх патріотичне налаштування та вручив Почесні грамоти міської ради та виконавчого комітету педагогічним та учнівським колективам загальноосвітньої школи №1 та школи мистецтв №5.

Опубліковано: 19 лютого 2016 року