ІХ Фестиваль волейболу

Традиційно, напередодні свята Новий рік, в ДЮСШ «Юність» відбуваються змагання «Фестиваль волейболу». Змагання були започатковані в 2010 році. Вперше вони відбулися в спортивному залі Першої Білоцерківської гімназії.

Цьогорічний «ІХ Фестиваль волейболу»  відбувся 22 грудня  в ДЮСШ «Юність».   Майже 160 юних спортсменів відділення волейболу виборювали першість в трьох вікових групах.

Свою майстерність також продемонстрували батьки учнів. Команда у складі: Миколи Гопайнича, Любомира Мазур, Андрія Дерибаса, Лесі Кириченко, Олександра і Юлії Луцюк, Інни Полянської, Василя Гордіюка, Максима Миколенко, Юрія Царука, Андрія Струтинського, Тетяни Смірнової, Майї Шейко, Юлії Ільяшенко спочатку зіграли між собою, а потім відбулася гра учнів і батьків. В обох партіях перемогу вибороли учні.

Незважаючи на дощ, до учасників змагань завітав Дід Мороз та  Снігуронька. Вони привітали всіх учасників і залишили подарунки для юних волейболістів.

Вітали учасників також депутат Білоцерківської міської ради Ігор Гейло та директор ДЮСШ «Юність» Володимир Корнієнко.

Після завершення змагань всі учасники отримали новорічні подарунки, а переможці і призери були нагороджені дипломами та медалями.

Нагороди від організаторів за активну участь в змаганнях «Фестивалю волейболу» отримали і батьки.

Також за підсумками 2019 навчального року були нагороджені кращі гравці сезону:

Арсеній Авраменко, Дарина Степура, Кіра Ільяшенко, Віолетта Тихопій, Ангеліна Глазер Ірина Щербенко, Ростислав Зінич, Олександр Садовий, Катерина Гордіюк, Анастасія Гопайнич, Анастасія Бовкун, Федір Мурсал.

Старший тренер-викладач відділення волейболу Тетяна Корчагіна та директор ДЮСШ «Юність» Володимир Корнієнко  вручили нагороди найменшим вихованцям школи, які посіли ІІІ місце на змаганнях Чемпіонату м.Біла Церква.

І на завершення свята, команда школи, яка виборола срібні нагороди в змаганнях Чемпіонату Київської області отримала в подарунок нові волейбольні мячі.

Щирі слова вдячності батькам і всім хто допомогав в організації «ІХ Фестивалю волейболу».

За інформацією адміністрації ДЮСШ «Юність»

ІХ Фестиваль волейболу

Опубліковано: 23 грудня 2019 року