ІІІ Білоцерківський інвестиційний форум «Біла Церква - інвестиційна»

30 травня в м.Біла Церква відбувся ІІІ Білоцерківський інвестиційний форум «Біла Церква - інвестиційна».

Відкриваючи форум в.о.міського голови Білої Церкви О.Олійник наголосив на важливості таких заходів, адже на них широко висвітлюються та знаходять підтримку інвестиційні проекти, які спрямовані на подальший розвиток Білої Церкви, зазначив, що залучаючи інвестиції в місто, ми дбаємо про майбутнє молодого покоління білоцерківців.

В ході форуму було презентовано ряд інвестиційних пропозицій м.Біла Церква, серед яких – створення сучасного готельного комплексу на базі комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Підприємство готельного господарства», будівництво житла з вбудованими приміщеннями в м.Біла Церква по вул.Молодіжній, будівництво заводу з переробки та утилізації відходів в м.Біла Церква, створення центру міжнародних вантажних авіаційних перевезень та технопарку на базі комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс», благоустрій рекреаційної зони острова «Дитинство».

На заході також були обговорені питання щодо державної підтримки в сфері залучення інвестицій, підписаний протокол про наміри між Білоцерківською міською радою та Київським обласним регіональним центром з інвестицій та розвитку та ін.

В заході взяли участь заступник міського голови Г.Джегур, депутати міської ради, начальник відділу іноземних інвестицій головного управління економіки Київської обласної державної адміністрації В.Литвин,голова Білоцерківської районної державної адміністрації А.Немна, представники ряду підприємств, установ, організацій міста, журналісти міських ЗМІ та ін.

Опубліковано: 31 травня 2012 року