ІІ Білоцерківський інвестиційний форум

20 грудня в м.Біла Церква відбувся ІІ Білоцерківський інвестиційний форум на тему: «Регіональний розвиток Білої Церкви: планування, взаємодія, партнерство».Форум проводився з метою підвищення інформованості інноваційного співтовариства про інвестиційну привабливість м. Біла Церква, залучення інвестиційних ресурсів у пріоритетні галузі економіки міста та ін.Відкриваючи форум, міський голова В.Савчук поінформував присутніх про роботу міської влади щодо залучення інвестицій до Білої Церкви, які сприяють розвитку міста, його соціальної інфраструктури та підприємництва, скорочення бідності та підвищення якості життя білоцерківців. Ознайомив із деякими напрямками можливого інвестування капіталу в місті, наголосив на ряді інвестиційних проектів, які вже втілені в життя в Білій Церкві та акцентував увагу на тому, що місто є привабливим для інвесторів, оскільки має достатньо умов для ведення ефективного бізнесу та отримання доходів. Міський голова також поінформував присутніх із соціально-економічним станом міста та основними напрямками його розвитку. В ході заходу депутат міської ради, голова постійної комісії у справах бюджету, фінансів і цін В.Коверда, заступник міського голови Г.Джегур ознайомили присутніх із проектами щодо введення новітніх технологій, розробки спрощених комунікаційних систем в рамках соціально-економічного розвитку Білої Церкви. На форумі директор державного підприємства «Центр розвитку державного партнерства» Є.Радченко поінформував про роль даного підприємства в реформуванні регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Представники ряду міських компаній та установ м.Київ презентували ряд інвестиційних проектів, зорієнтованих для реалізації у Білій Церкві, а деяких провідних інвестиційних компаній зупинилися на оцінці інвестиційних проектів, співпраці з міжнародними фінансовими організаціями та ін. В заході взяли участь заступник міського голови В.Сокол, депутати міської ради, представники ряду організацій, підприємств та компаній м.Біла Церква та м.Київ, приватні підприємці, журналісти міських ЗМІ.

Опубліковано: 21 грудня 2011 року