І міський інтелектуальний конкурс «Найрозумніший» (фінал)

21 грудня  2012 року відділом у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради спільно з технолого-економічним коледжем Білоцерківського національного аграрного університету був проведений фінал І міського інтелектуального конкурсу «Найрозумніший».

Учасниками фінальної гри стали 9 студентів з Білоцерківського національного аграрного університету, технолого-економічного коледжу БНАУ, КВНЗ «Білоцерківський медичний коледж», які вибороли перемогу у трьох відбіркових іграх.

Змагання проходили в три тури. Категорії знань І туру даної гри - «географія», «історія», «біологія» (рослини), «кіно», «українська література», «математика», «музика», «право», «секрет», категорії знань ІІ туру - «астрономія», «хімія», «зарубіжна література», «фізика», «звичаї і традиції», «біологія» (людина), «прислів’я», «екологія», «сюрприз».  А під час третього туру учасники мали можливість показати чудові знання із заздалегідь обраної власної теми.

Володарем великого кубка став студент комунального вищого навчального закладу «Білоцерківський медичний коледж» В. Шидловський, набравши найбільшу кількість балів. ІІ місце поділили між собою студенти технолого-економічного коледжу В. Харчішина та Є.Пятецький, які показали однаковий рівень знань.

Опубліковано: 21 грудня 2012 року