Фінансово-господарський аудит комунальних підприємств Білої Церкви триває

Тимчасова контрольна комісія міської ради вже здійснила перевірку Білоцерківського міського парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка, Тролейбусного управління, наразі готує звіт по кінотеатру імені О. Довженка, який буде оприлюднений на найближчій сесії міської ради, та закінчує перевірку КП "Міськреклама".

У ході прес-конференції 8 лютого міський голова Геннадій Дикий запевнив громаду міста, що на виконання своєї передвиборчої обіцянки неодмінно проведе перевірку всіх без винятку комунальних підприємств, бюджетних установ, організацій, відділів та управлінь міськвиконкому.

За словами Г. Дикого, у місті налічується більше 50 комунальних підприємств. Попри те, що перевірка одного підприємства триває близько тижня, до кінця року контрольна комісія має провести аудит всіх зазначених об'єктів. Звіт по кожному з них голова комісії публічно оприлюднить на сесіях міської ради, аби довести інформацію до громади міста.

Опубліковано: 09 лютого 2016 року