Фінальний матч змагань з футболу на «Кубок міського голови»

05 травня в м.Біла Церква відбувся фінальний матч змагань з футболу  на «Кубок міського голови». Змагання відбувалися протягом трьох тижнів за участю 11 команд на спорткомплексі  комунального закладу міської ради ДЮСШ «Зміна».

Фінальний матч відбувся за участю команд «Рух молоді» ( капітан- О.Руденко)  та «Френдс» ( капітан -М.Семухін). З рахунком  4:1 перемогла команда «Рух молоді»  та  стала володарем Кубку міського голови.

На урочистій церемонії нагородження, яка відбулась після завершення матчу, міський голова В. Савчук привітав учасників змагань, подякував їм за розвиток футболу в місті, пропаганду здорового способу життя і вручив командам грошові нагороди та Кубок команді – переможниці.

Опубліковано: 06 травня 2015 року