Дружина Президента України М.Порошенко привітала з Днем знань вчителів та учнів Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ст. №20

01 вересня з нагоди початку нового навчального року дружина Президента України М.Порошенко привітала вчителів та учнів Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ст. №20 з Днем знань, побажала дітям успіхів у навчанні, зупинилася на питанні виховання патріотизму, розвитку творчих здібностей.
Побажала педагогічному колективу гарного навчального року та подарувала навчальному закладу обладнання для фізичної реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями.
В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю.Петрик, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 01 вересня 2015 року