Друге засідання фокус-групи з обговорення проекту Статуту міста

29  серпня в м.Біла Церква відбулося друге засідання фокус-групи з обговорення проекту Статуту міста.

Наразі триває робота з доопрацювання та доповнення його пунктів. Білоцерківці мають можливість вносити пропозиції та зауваження до  розділів  Статуту.

В ході засідання присутні обговорили та внесли зміни до Розділів ІІ та III Статуту, зокрема щодо міської громади та місцевого самоврядування в місті Біла Церкваположення про загальні збори членів територіальної громади за місцем проживання, про місцеві ініціативи та про громадські слухання.

В заході взяли участь міський голова Дикий Г.А., заступник міського голови Валерій Гнатюк, депутати та члени виконкому міської ради, представники громадськості.

До обговорення всіх розділів Статуту запрошуються представники експертного середовища, члени  громадських обєднань та мешканці Білої Церкви.

Розпорядженням міського голови № 54 Р від 25 квітня

Проект Статуту територіальної громади міста Біла Церква