Друге пленарне засідання третьої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання

29 грудня  відбулось друге пленарне засідання третьої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, яке провів міський голова Г.Дикий.

Перед початком засідання депутатами міської ради О.Бабенком, С.Мартинюком (фракція політичної партії «Українське об’єднання патріотів -УКРОП») були підняті питання щодо недопущення політичних репресій на державному рівні через політичні погляди.

За ініціативи депутата міської ради О.Хозєєва (фракція  Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання  «Свобода») було підтримано звернення до Президента України П.Порошенка з приводу припинення політичних репресій.

В ході сесійного засідання депутати міської ради внесли зміни та доповнення до рішення міської ради від 30.12.2014р. №1378-69-VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2015рік» та затвердили Бюджет м.Біла Церква на 2016р. Доходи місцевого бюджету визначено в сумі 730 145 448 грн., в тому числі доходи загального фонду –688 113 200 грн., доходи спеціального фонду -42 032 248 грн., у тому числі бюджет розвитку 6 100 000грн.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради –  Г.Джегур (фракція Білоцерківської міської організації партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»),  С.Беркут, Ю.Петрик (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»), С.Підпалий (фракція Радикальної партії Олега Ляшка).

В різному, згідно протокольного доручення щодо організації харчування в освітньо-виховних закладах міста, доповів Ю.Петрик.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради,  представники деяких міських громадських організацій та ЗМІ.

Опубліковано: 29 грудня 2015 року