Доведи що ти справжній патріот – керуй своїм містом

Виконком міськради оголосив конкурси на заміщення низки вакантних посад.
В тому числі на посаду:
- начальника юридичного відділу;
- начальника управління охорони здоров’я;
- начальника  управління містобудування та архітектури;
- керівника відділу з питань землекористування, відділу обліку та розподілу житла;
- керівника  відділу  культури та туризму;
-  директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка»;
-  директора комунального підприємства міської ради дрібно-роздрібного підприємства «Забота» та ін.

« Ми хочемо провести якісний відбір кадрів та залучити найкращих фахівців, - наголосив   керуючи справами виконкому міської ради Микола Антонюк. – Запрошуємо до співпраці молодих, освічених та амбітних білоцерківців,  тих, кому цікаво зробити особистий внесок у розвиток міста. Особливо будемо раді громадським активістам. Сподіваємося, що їхній критичний погляд, місцевий патріотизм, відданість рідному місту  та бажання працювати на користь громади, наблизить мить, коли Біла Церква стане по-справжньому європейською ».

З переліком вакантних посад, умовами конкурсу та вимогами до кандидатів можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради, в міських друкованих ЗМІ та  у відділі кадрової роботи виконкому.

Крім того, на сайті оприлюднено інформацію про претендентів, які хочуть взяти участь у конкурсі.

Як і обіцяв міський голова, громадськість міста вже може долучити до  обговорення кандидатур та вносити щодо них свої пропозиції та зауваження.

Опубліковано: 02 лютого 2016 року