Дорогі співвітчизники!

14 жовтня, як і багато років поспіль, ми святкуємо велике християнське свято - Покрови Пресвятої Богородиці. За часів Незалежності України, цей день також відзначали, як День Українського козацтва. І вже другий рік ми відзначаємо ще одне, важливе для Українського народу свято – День захисника України.

Ми всі пам’ятаємо наших земляків, що не шкодуючи здоров’я, боронять Україну на її східних теренах. Ми пам’ятаємо кожного, хто поклав своє життя в цій боротьбі. Ми виховуємо нове покоління патріотів.

В цей день ми не лише вшановуємо мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, а і складаємо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб захистила Український народ та наше військо, повсякчас підтримувала нас, плекала мужність українських військовослужбовців й оберігала їхні життя.

В цей день я хочу  побажати  всім миру, щастя і міцного здоров’я!

Слава Україні!

З повагою
Міський голова                                                                                               Г А Дикий.

Опубліковано: 14 жовтня 2016 року