До кінця року будуть замінені вікна ще й у лікарні №1

06 грудня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, на якому було розглянуто одне питання – про затвердження переліку об’єктів і заходів, що фінансуються у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

«Терміновість прийняття даного рішення викликана необхідністю спрямування коштів субвенції отриманої з державного бюджету, в сумі 800 тис.грн., на заходи, які забезпечать їх використання до 20 грудня. Було прийнято рішення спрямувати ці кошти на  заміну вікон на енергозберігаючі  в міській лікарні №1. Фахівцями медичної сфери та керівництвом даної медичної установи було визначено, що оновлення першочергово потребують вікна в кардіологічному та хірургічному корпусах. Саме там і будуть проведені дані роботи», - зазначив міський голова під час засідання.

Члени виконкому одноголосно підтримали дане рішення.

Опубліковано: 06 грудня 2016 року