День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в м.Біла Церква відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 23-річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

На мітингу перед присутніми виступили заступник міського голови М.Антонюк, командир 72-ї окремої механізованої бригади, полковник А.Грищенко, голова Білоцерківської міської громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) В.Косоротов та ін.

По закінченню мітингу були покладені квіти до пам’ятного знаку воїнам-афганцям.

Того ж дня у міській СЗОШ І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій відбулася зустріч заступника міського голови М.Антонюка з членами сімей загиблих в Афганістані та активістами Білоцерківської міської громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану(воїнів-інтернаціоналістів). В ході зустрічі були вручені подяки міської ради та її виконавчого комітету та матеріальна допомога.

В заході взяли участь депутати міської ради, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 15 лютого 2012 року