День св.Миколая у Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ст.

19 грудня в м.Біла Церква з нагоди Дня св.Миколая за дорученням міського голови В.Савчука  керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради  Н.Дудко відвідала Білоцерківську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ст. – державний загальноосвітній та корекційно-відновлювальний заклад освіти з дошкільним відділенням для дітей з вадами слуху  (директор – О.Верзун), де привітала вихованців школи-інтернату та вручила їм святкові подарунки.

Того ж дня гостями свята були шефи – працівники Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України  в Київській області.

Вихованці  школи-інтернату підготували  святкову Новорічну виставу.

Опубліковано: 20 грудня 2013 року