День працівників ветеринарної медицини

06 серпня в м.Біла Церква відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини.
Міський голова В.Савчук привітав працівників галузі ветеринарної медицини з професійним святом, наголосив на важливості їх праці, яка спрямована на підтримання епізоотичного благополуччя в місті, забезпечення ветеринарно-санітарного контролю якості продукції. Побажав усім присутнім міцного здоров'я, успіхів та з нагоди свята вручив подяки виконавчого комітету міської ради.
Працівників ветеринарної медицини також привітали голова Білоцерківської районної державної адміністрації В.Маршалок, депутат міської ради Г.Дикий, проректор Білоцерківського національного аграрного університету В.Сахнюк та ін.
В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник управління ветеринарної медицини в м. Біла Церква В.Вовкотруб, представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 07 серпня 2015 року