День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

06 вересня в м.Біла Церква відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Від імені міського голови В.Савчука колектив Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз» (начальник – О.Ходань) з професійним святом привітав його заступник В.Гнатюк.

Наголосив, на тому, що галузь газового господарства, є однією з найбільш значущих для розвитку економіки нашої країни, позитивно оцінив роботу працівників Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства, зазначивши, що в місті не виникає надзвичайних ситуацій пов’язаних із використанням природного газу.  Побажав всім присутнім міцного здоров’я, успіхів та вручив ряду працівників грамоти міської ради та її виконавчого комітету.

В заході взяли участь депутати міської ради – А.Король та В.Коверда (фракція Партії регіонів), голова Білоцерківської райдержадміністрації А.Немна, представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 07 вересня 2012 року