День чеченської культури в Київській області

21 вересня в м.Біла Церква з ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Діаспора чеченського народу» (голова правління - С.Садаєв ) відбувся День чеченської культури в Київській області.

В рамках заходу проведено «круглий стіл» на тему: "Чечня очима українців", в ході якого присутні були ознайомлені з історією розвитку, культурними традиціями, архітектурними пам’ятками Чечні.

Також присутні на заході мали змогу переглянути тематичну фотовиставку, прослухати вірші чеченських поетів, перекладені на українську мову  та ін.

В заході взяли участь начальник відділу культури та туризму міської ради П.Красножон, представники національних меншин, які проживають в місті, делегації з міст Києва, Житомира, Хмельницького.

Опубліковано: 21 вересня 2012 року