Чотири особи призначено на вакантні посади у підрозділи міської ради

07 листопада 2019 року
Поділитися

05 листопада відбулися співбесіди з кандидатами на заміщення чотирьох вакантних посад у структурних підрозділах міської ради.

Співбесіди проходили за результатами письмового іспиту для кандидатів, який відбувся  24 жовтня ц.р. На іспит було зареєстровано 10 претендентів, проте з’явилося -9.

Під час іспиту було перевірено знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також профільного законодавства. Кандидати могли ознайомитись з переліком питань, які виносилися на іспит заздалегідь на офіційному веб-сайті міської ради.

За результатами письмового іспиту до співбесід були допущені всі особи. Співбесіди проходили з метою виявлення відповідності профілів професійної компетентності кандидата посаді, на яку він претендує. Конкурсна комісія спілкувалася з кандидатами в усній формі.

Під час співбесід претенденти презентували своє бачення подальшої діяльності на посаді. Надали аргументи, які на їхню думку сприятимуть підвищенню ефективної діяльності відповідних управлінь і відділів та забезпечать належне  функціонування і  подальший розвиток  відповідного профілю.

Відповідно протоколу конкурсної комісії № 08/19 від  06 листопада  2019р.  міському голові рекомендовано призначити на вакантні посади: 

- головного спеціаліста відділу правового забезпечення роботи міської ради, виконавчого комітету міської ради та її виконавчих органів юридичного управління Білоцерківської міської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку- Олену Яременко;

-головного спеціаліста відділу енергоефективності Білоцерківської міської ради-  Тетяну Круть;

-головного спеціаліста відділу внутрішнього контролю та аудиту управління економіки Білоцерківської міської ради - Анну Карпухно;

-головного спеціаліста відділу комп’ютеризації та персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради - Наталію Бойко.

Міському голові рекомендовано зарахувати до кадрового резерву на заміщення посади головного спеціаліста відділу енергоефективності Білоцерківської міської ради Ларису Кромбет.

Конкурси на вакантні посади начальників та спеціалістів управлінь та відділів міської ради проходять відкрито та прозоро. Громадськість міста має можливість як ознайомитися із біографічними довідками кандидатів (на офіційному веб-сайті міської ради), так і спостерігати в режимі он-лайн за ходом іспитів та бути присутніми на співбесідах.

Чотири особи призначено на вакантні посади у підрозділи міської ради