Четверті учнівські краєзнавчі читання імені Петра Лебединцева

20 березня 2017 року в БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» відбулися Четверті міські краєзнавчі читання імені Петра Лебединцева.

До учасників читань із вітальним словом звернулися секретар Білоцерківської міської ради Борис Михайлович Смуток, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Федорович Петрик, директор гімназії Сергій Павлович Наконечний, кандидат історичних наук, доцент КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Володимир Степанович Перерва, заступник директора Білоцерківського краєзнавчого музею Вікторія Віталіївна Петренко.

Вивчення історії рідного краю є ефективним засобом громадянсько-патріотичного виховання, який сприяє формуванню національно-історичної свідомості та державницьких почуттів. Адже лише людина з високим рівнем національної самосвідомості здатна зрозуміти процеси національного життя, визначити своє місце і роль у ньому, виявляти творчість та ініціативу. Тому виховання саме такої особистості є основним завданням, яке ставить перед собою гімназія, організовуючи Четверті краєзнавчі читання.

Цього року в читаннях узяли участь не тільки освітні заклади міста: БЗШ № 3, 6, 7, 11, 15, 18, 20, 21, 22, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І сту­пеня», БНВО «Звитяга», БНВО «Ліцей-МАН», Білоцерківська гімназія № 2, Біло­цер­ківський колегіум, Білоцерківський центр творчості дітей та юнацтва «Со­няшник», а й школи Вишгородського, Богуславського районів Київської області, міст Вишневе та Васильків. Усього було представлено 38 учнівських дослід­ницьких робіт.

Читання проходили в чотирьох секціях: «Літописний Юр’єв, Біла Церква і Середнє Поросся на тлі історичних подій», «Історія міста і краю в особах», «Історичні пам’ятки Білої Церкви», «Освіта, культура, духовність і релігія у житті міста над Россю». Оцінювало виступи учасників компетентне журі, яке очолив Перерва Володимир Степанович. Переможців і призерів читань було нагороджено грамотами, грошовими преміями та цінними подарунками.

Вітаємо переможців та призерів Четвертих учнівських краєзнавчих читань! Бажаємо подальших наукових звершень та високих досягнень у навчанні!

Четверті учнівські краєзнавчі читання імені Петра Лебединцева

Опубліковано: 21 березня 2017 року