Чемпіонат Київської області з легкоатлетичного кросу

23 квітня в Білій Церкві в дендропарку «Олександрія» відбувся чемпіонат Київської області з легкоатлетичного кросу до ХХХ-річниці Чорнобильської трагедії.

В чемпіонаті взяли участь 225 спортсменів з міст та районів Київщини.

На урочистому відкритті учасників та гостей змагань вітали:

- Міський голова Геннадій Дикий;

- Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Янченко А.В.;

- Заступник директора Департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України Мирський Л.М.;

- Голова Білоцерківської організації ветеранів Чорнобиля Гаган М.П.

Спортсмени змагалися на двадцяти дистанціях та у шести вікових групах. Наше місто представляли вихованці обласного ліцею інтернату фізичної культури та спорту, КЗ БМР ДЮСШ «Олімп», КЗ БМР ДЮСШ-2 та обласної ДЮСШ.

В особистому заліку чемпіонами області стали білоцерківці Єва Дєточкіна, Анна Березовська та Олександр Сандул.

У загальнокомандному заліку перемогу святкувала збірна команди Білої Церкви. Другими стали легкоатлети з м.Буча, а третє місце посіли представники м.Миронівка

Опубліковано: 26 квітня 2016 року