Бюджет на 2017 рік прийнято

Формування дохідної частини бюджету

Доходна частина бюджету міста Біла Церква на 2017 рік розроблена на основі норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», з урахуванням прогнозних показників доходів бюджету міста на 2017 рік, наданих Білоцерківською ОДПІ та  галузевими  управліннями та відділами Білоцерківської міської ради, динаміки та тенденцій  виконання бюджету за  11 місяців 2016 року.

Доходи бюджету м.Біла Церква на 2017 рік з урахуванням міжбюжетних трансфертів становлять 1 445,0 млн. грн.

Доходи загального фонду бюджету міста  на 2017 рік - 550,6 млн. грн.                        Головні бюджетоутворюючі податки та збори загального фонду:

1. Податок на доходи фізичних осіб (55,7% в структурі доходів загального фонду) – 306,8 млн.грн.

2. Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання  роздрібної торгівлі підакцизних  товарів (13,6% в структурі доходів загального фонду) – 75,0 млн. грн.;

3. «Місцеві податки і збори» (27,7% в структурі доходів загального фонду) – 152,5 млн.грн. Найбільші складові місцевих податків:

-   єдиний податок (16,3% в структурі доходів загального фонду) – 90,0 млн. грн.;

-   плата за землю (9,7% в структурі доходів загального фонду) – 53,2 млн. грн.

Доходна частина спеціального фонду бюджету міста  на 2017 рік затверджена в сумі  37,4 млн. грн., в тому числі бюджет розвитку  - 5,4 млн.грн.

Обсяги  міжбюджетних  трансфертів  на  2017 рік складають  857,0 млн. грн.

Формування видаткової частини бюджету

Бюджет міста на 2017 рік за видатками визначений в сумі 1 445,0 млн.   грн., в т.ч. загальний фонд – 1 407,6 млн.   грн., спеціальний фонд – 37,4 млн.грн.  грн. (в т.ч. бюджет розвитку – 5 400,0 млн.  грн.)

Видаткова частина місцевого бюджету сформована відповідно до положень Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України,   Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» та основних завдань бюджетної політики, спрямованих на забезпечення збалансування місцевих бюджетів.

На фінансування бюджетних галузей, житлово-комунального господарства, міських програм та інших видатків, що забезпечують життєдіяльність міста направлено 895,9 млн.грн.

На виконання п.4 статті 77 Бюджетного кодексу України в бюджеті міста в повному обсязі  враховано потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, відповідно до встановлених законодавством умов оплати праці, а саме з розрахунку з    1 січня 2017 р. мінімальної заробітної плати в розмірі 3200 грн. та встановлення посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС у розмірі 1600 грн., а  також видатки на проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії.

Збережено всі захищені статті бюджету, передбачені кошти на виконання місцевих програм та інші поточні видатки обраховані з урахуванням індексу споживчих цін на рівні 8%, а саме: на заробітну плату з нарахуваннями – 684,6 млн.грн., енергоносії – 98,6 млн.грн., медикаменти – 5,8 млн.грн., харчування – 22,9 млн.грн., трансферти населенню – 5,9 млн.грн.,інші видатки – 78,1 млн.грн.

Опубліковано: 23 грудня 2016 року