Білоцерківці вшанували пам’ять жертв війни в Україні

22 червня у Білій Церкві відбулося покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Цього дня представники міської влади та громадськості зібралися у міському Парку Слави, аби вшанувати пам’ять жертв війни, що розгорнулася 77 років тому між найкривавішими у світі тоталітарними режимами – нацистською Німеччиною та колишнім Радянським Союзом.

 

Під час заходу згадали трагічні сторінки історії, які випали на долю українського та інших народів під час Другої світової війни. Представники молодого покоління виступили з віршами та піснями на патріотичну тематику.

 

Пам’ять воїнів та мирних жителів, які віддали своє життя у боях Другої світової війни, а також на Сході України, вшанували хвилиною мовчання. До Вічного вогню присутні поклали квіти.

 

У заході взяли участь: секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель, радник міського голови Микола Антонюк, депутат Білоцерківської міської ради Юрій Петрик, представники учнівської молоді, громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.

Білоцерківці вшанували пам’ять жертв війни в Україні


Опубліковано: 22 червня 2018 року
Поділитися