Білоцерківський Пенсійний фонд повідомляє!

Білоцерківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що з 02 квітня 2018 року прийом громадян проживаючих в місті Білій Церкві з питань пенсійного забезпечення (призначення, перерахунок пенсій, видача довідок про розмір пенсій, видача довідок про стаж роботи, надання консультацій та ін.) буде проводиться за адресами:

- м. Біла Церква, б-р Олександрійський, 106,  в залі з обслуговування громадян на 1 поверсі;

- м.   Біла Церква, вул. Я.Мудрого, 2, в залі обслуговування громадян на 1 поверсі (кабінет 102);

- м. Біла Церква, вул. Леваневського, 34, в залі з обслуговування громадян на 1 поверсі.

Адміністрація Білоцерківського  об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Опубліковано: 30 березня 2018 року